صنایع دستی میناکاری

صنایع دستی میناکاری

27 محصول وجود دارد

با مطالعه مطلب زیر میتوانید اطلاعات مناسبی درباره صنایع دستی میناکاری روی مس ، روی طلا ، روی نقره و روی شیشه و مشخصات و فروش انواع محصولات میناکاری بدست آورید.
میناکاری از هنرهای قدیمی و باستانی ایران و به خصوص شهر اصفهان میباشد که امروزه نقطه عطف آن در صنایع دستی میناکاری دیده میشود. میناکاری هنری است که گستردگی بسیار زیادی دارد اما آنچه که ما ...

با مطالعه مطلب زیر میتوانید اطلاعات مناسبی درباره صنایع دستی میناکاری روی مس ، روی طلا ، روی نقره و روی شیشه و مشخصات و فروش انواع محصولات میناکاری بدست آورید.
میناکاری از هنرهای قدیمی و باستانی ایران و به خصوص شهر اصفهان میباشد که امروزه نقطه عطف آن در صنایع دستی میناکاری دیده میشود. میناکاری هنری است که گستردگی بسیار زیادی دارد اما آنچه که ما در وبسایت صنایع دستی هفت گردون با عنوان میناکاری از آن یاد میکنیم محصولات صنایع دستی میناکاری روی ظروفی از جنس مس است.

جهت خرید صنایع دستی و محصولات زیبای خاتم کاری هم می توان به صورت مجزا و هم به صورت ترکیبی در بسته های اقتصادی و یا محصولات وی آی پی آن را تهیه نمایید.

خرید صنایع دستی میناکاری

صنایع دستی میناکاری همواره از شناخته شده ترین آثار صنایع دستی ایرانی هستند و این هنر زیبا نه تنها بسیار مورد استقبال ایرانیان است بلکه مورد استقبال گردشگران خارجی نیز میباشد
طراحی های ظریف و با جزئیات و همچنین نوع رنگبندی صنایع دستی میناکاری و حتی ظروف مسی مورد استفاده همگی دست در دست هم داده اند که این هنر را به یکی از پرفروش ترین آثار صنایع دستی ایرانی و همچنین هدایای تبلیغاتی تبدیل کنند.
البته نباید این نکته را فراموش کرد که تمامی آثار صنایع دستی میناکاری در یک سطح کیفی قرار ندارند و بالطبع بسته به ظرافت کار و طراحی و همچنین جنس مواد اولیه و حتی ضخامت لاک محافظ دارای قیمت های متفاوتی نیز هستند و در نهایت این مشتری است که با توجه به سلیقه و سطح مالی و نگرش خود به این آثار انتخاب میکند که محصولی درجه یک را انتخاب کند و یا محصولی با درجه کیفی پایینتر
سابقه و جایگاه میناکاری در دوران معاصر
سابقه هنرمیناکاری در ایران به هزاره دوم قبل از میلاد برمی گردد. تا پیش از ظهور اسلام و در دوران اشکانیان و ساسانیان شواهدی از هنر میناکاری در دست است لیکن استفاده از آن پس از حضور اسلام در ایران به دوران حاکمیت ایلخانان مسلمان مغول بر میگردد. یکی از نمونه های قدیمی این هنر را در عهد صفوی جهانگرد فرانسوی شاردن در مشاهدات سفر خود آورده است که آن قطعه مینایی از هنرمندان اصفهانی منقش به طرحی از پرندگان و حیوانات بر زمینه ای از گل و بته و در رنگهای آبی کم رنگ، سبز، زرد، قرمز بوده است.پس از صفویه در دوران قاجار هم هنر میناکاری رواج محدودی داشته است و عمدتا در سر قلیان، کوزه قلیان و کوزه و بادگیر قلیان از میناکاری بهره می بردند.
میناکاری در طی دوران حیات و رشد خود شاهد فراز و نشیب های متعددی بوده است و در حال حاضر عمدتا در دو مرکز تهران و اصفهان اشیا و ظروف میناکاری تولید می گردد. امروزه برای زیر ساخت این محصول فقط از مس خالص و ناب و کاملا مرغوب استفاده می شود.
رونق و حیات مجدد هنر میناکاری در شهر اصفهان از حدود 45 سال پیش کلید خورده است و اساتید و هنرمندان بنامی چون شکرالله صنیع زاده در این عرصه متقبل زحمات و تلاش فراوانی گردیدند.
ما در مجموعه هفت گردون تنها صنایع دستی درجه یک را به مشتری عرضه میکنیم و اعتقاد داریم که هدف مشتریان از خرید یک اثر هنری مخصوصا آثار میناکاری این است که از ظرافت و جلوه این آثار لذت ببرند و اگر این محصول را با عنوان هدیه خریداری میکنند خیالشان از بابت کیفیت و ظرافت ساخت و طراحی آسوده باشد
ضمن اینکه سطح کیفی خدمات مجموعه هفت گردون همیشه در طول سالیان گذشته زبانزد دوستداران و مشتریان دائمی این آثار هنری بوده است و در کل انتخاب کرده ایم که محصولاتی با درجه کیفی بالا تولید و عرضه کنیم.
صنایع دستی میناکاری هنری است با قدمتی حدود 5 هزار سال و امروزه این هنر بیشتر در شهر اصفهان تولید و عرضه میشود.
یکی از زیرمجموعه های اصلی و ومهم صنایع دستی ایران هنر میناکاری می باشد با قدمتی به درازای پنج هزار سال. میناکاری هنری آمیخته به نقاشی است. معدود آثار برجای مانده از هنر میناکاری در قرون گذشته ایران که زینت بخش بعضی موزه های مهم جهان است بیانگر قدمت این هنر والا در کشور عزیزمان می باشد که در سطور بعدی بدان خواهیم پرداخت.
میناکاری در لغت
نزدیکترین معنای لغوی برای مینا به معنای آسمان آبی است. میناکاری هنری است که درآن طرح های متفاوتی (معمولا با قلم سفید) را بر روی ظروف مسی، نقره ای و یا طلایی نقش می بندند، رنگ زمینه زیر نقوش معمولا به رنگ های آبی و سبز ئ بعضا قرمز است که اگز با نگاهی هنری به ظروف مینا بنگریم یادآور پهنای زیبا آسمان آبی است.
پیشینه تاریخی میناکاری در صنایع دستی ایران
آثار ارزشمند میناکاری ایرانی در موزه های مهم جهان بیانگر قدمت این هنر والا و فاخر در کشور عزیزمان می باشد که ذکر چند نمونه موید این نظر می باشد.
1) بازوبند طلای میناکاری شده متعلق به دوره هخامنشیان، موزه ویکتوریا آلبرت لندن 2) سینی ارزشمند آلب ارسلان از جنس نقره همراه با میناکاری برجای مانده از دوران سلجوقیان(این دوره را می توان مقطع اوج شکوفایی هنر میناکاری به ویژه بر روی ظروف برنجی نام برد.)که در موزهصنایع بوستون(آمریکا)نگهداری می شود و نام خالق اثر به نام استاد حسن الکاشانی به خط کوفی روی آن حک گردیده است 3) بشقاب های ساسانی مکشوفه در ارمنستان که بخشی در موزه هنرهای اسلامی برلین(آلمان)و برخی در موزه مترو پولیتن نیویورک(آمریکا)نگهداری می شود.
انواع میناکاری
1) مینای خانه بندی 2) مینای نقاشی
مینای خانه بندی: این روش قدیمی در میناکاری می باشد که به مینای سیمی هم شناخته می شود. در این روش مفتول های بسیار نزدیک را به شکل دلخواه در می آورند و روی کار(سطح مورد نظز)با چسب می چسبانند، سپس روی آن را با لعابی شیشه ای پوشانده و در کوره ای با دمای 1000درجه تحت حرارت قرار می دهند(در این مرحله مفتول ها به قطعه کار جوش می خورند)در مرحله بعد رنگ های پودری میناکاری را بر روی سطح کار پر می کنند.لازم به یادآوری است که حتما میبایست به سطح کاری یکسان و هموار دست یازید. بعد کار مجددا در کوره با دمای 1000درجه تحت حرارت قرار می گیرد. پس از طی این مرحله مفتول های برنجی سیمی می شوند که با اسیدکاری به حالت قبل برمیگردند.
مینای نقاشی: که امروزه در مهد میناکاری(اصفهان)مرسوم است. شیوه ای است که در آن نقوش مینا بر روی لعابی شفاف شکل می گیرد. در ابتدا استاد مسگر یا دواتگر شیئی مورد نظر را بر اساس طرح مربوطه می سازد. در مرحله بعد استاد میناکار روی آن را با لعاب سفید رنگ می پوشاند لعاب دهی 3 الی 4بار تکرار می گردد و هربار کار در کوره با دمای 700درجه قرار می گیرد تا رنگ لعاب ثابت شود. مرحله بعد توسط استاد نقش پیش می رود و نقاشی روی این سطح(با لعاب سفید رنگ)انجام می پذیرد و دوباره کار به درون کوره با دمای 400 الی 500 درجه می رود تا با پختگی به رنگ های دلخواه برسد.(یادآوری می شود که شفافیت مینا ناشی از وجود اکسیر قلع می باشد)
انواع سبک های نقاشی میناکاری
اسلیمی_ختایی_نیمه ختایی_ابنیه_پرداز_گل مرغ
ابزار مورد نیاز
ابزار و ادوات موردنیاز جهت میناکاری عبارتند از:
1) ورقه فلزی(طلا، نقره، مس، ورشو، آهن، برنج)طلا به جهت چکش خواری بیشتر و اکسید نشدن در دمای ذوب مینا مناسب ترین فلز جهت میناکاری می باشد. در ادوار پیشین به ویژه جهت تهیه زیورآلات فاخر از طلای ناب جهت میناکاری استفاده می کردند.
2) هاون 3) ماده آبگینه ای مینا 4) کاغذ کپی 5) چکش 6) سندان 7) گیره 8) اره کمانی و اره فلز بر 9) قیچی فلز بر 10) قلم مو 11) رنگ(گیاهی، معدنی، فلزی) 12) کوره 13) سیلیس، کربنات، سدیم، پتاسیم، آهک، قلع، سرب (رنگ ها از ترکیب مواد شیمیایی متفاوت حاصل می شود . مثلا زرد از ترکیب آهن، اکسید کرم و قلع حاصل می شود یا قرمز با اضافه کردن براکس به کربنات سدیم و ترکیبات طلا بدست می آید و یا سبز از ترکیبات کرومات سرب با مس حاصل می شود.)
چند نکته مهم و کلیدی جهت شناخت مینای مرغوب
 1. زیرساخت مینا می بایست یکنواخت و یک تکه بوده و فاقد قسمت های زائد و اضافی باشد.
 2. لبه های زیرساخت باید عاری از رنگ سبز و سطح آن بدون ترک باشد همچنین نباید تیز و برنده باشد.
 3. سطح اتکای ظرف کاملا یکدست و صاف باشد.
 4. لعاب مینا باید فاقد ترک، پریدگی، پوسته، حباب، سوراخ و زبری باشد.
 5. غلظت لعاب باید در همه قسمت ها یکسان باشد.
 6. شفافیت، براق بودن و صیقلی بودن ظرف مینا نشان دهنده استفاده از رنگ مرغوب و پخت مناسب در کوره است.
 7. ضخامت رنگ در نقاشی و تزئین مینا یکنواخت باشد و رنگ ها در مرز طرح ها در هم ادغام نشده باشد.
 8. نقوش باید دارای اصالت ایرانی باشد.
 9. در رنگ گذاری طرح اصلی حفظ شودو قلم گیری ها با ظرافت انجام پذیرد.
 10. پردازش طرح ها و نقوش بایستی تمیز و با ظرافت باشد
 11. پشت ظرف باید دارای لعاب مرغوب، با کیفیت، بدون زدگی و ترک باشد.
 12. اثر مینای مرغوب و اصیل باید دارای رقم، نام هنرمند، تاریخ و محل ساخت باشد.

اساتید شهیر میناکار

هنرمندان برجسته ای در گذشته و حال در این شاخه از صنایع دستی ایران خوش درخشیده اند که به ذکر نام تنی چند از ایشان مبادرت می ورزیم.

اساتید: شکرالله صنیع زاده_غلامحسین فیض اللهی_حسین هنردوست_مهدی غفاریان_برادران نعمت اللهی_محمد علی فرشید_ابراهیم زرقونی_خانم مینا جواهری و ...

Less
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 27 مورد
 • ست هدیه گلدان میناکاری و ترمه ست هدیه گلدان میناکاری و ترمه
  -13% جدید
  Available
  ست هدیه گلدان میناکاری و ترمه
  VIP-S-388

  2عدد گلدان میناکاری                گلدان میناکاری 20سانتی زیبا و خاص 1عدد ترمه نفیس                     ترمه پلی استر نفیس و پر نقش و نگاردر بسته بندی فاخر و زیبا مناسب هدایای شخصی ، هدایای تبلیغاتی خاص و ویژه ، هدایای فاخر و ارزشمند

  738,369 تومان 848,700 تومان -13%
 • بشقاب میناکاری طرح پرداز
  Available
  بشقاب میناکاری طرح پرداز
  HM-3208

  بشقاب میناکاری 20سانتی طرح پرداز محصولی خاص و زیبا از محصولات صنایع دستی هفت گردون می باشد. و جلوه و شکوه بی نظیری برای هدایای تبلیغاتی ، هدایای مدیریتی ، هدایای مناسبتی ، هدیه شخصی به افراد مهم زندگیتان می باشد. قیمت ها بدون احتساب مبلغ جعبه می باشد.

  295,159 تومان
  1 نقد(ها)
 • شیرینی خوری میناکاری شیرینی خوری میناکاری
  Available
  شیرینی خوری میناکاری
  HM-3209

  شیرینی خوری 30 سانت سه طبقه میناکاری محصولی زیبا و ویژه از بازرگانی هفت گردون خیال مناسب هدیه خاص - هدیه ویژه - هدیه لوکس - هدیه جدید - هدیه روز مادر - هدیه روز زن

  801,550 تومان
  1 نقد(ها)
 • بشقاب میناکاری بزرگ طرح پرداز بشقاب میناکاری بزرگ طرح پرداز
  Available
  بشقاب میناکاری بزرگ طرح پرداز
  HM-3206

  بشقاب میناکاری بزرگ طرح پرداز از سری محصولات منحصر به فرد و شکیل صنایع دستی هفت گردون می باشد که ارتفاع آن 30سانتی است و گزینه مناسبی جهت هدیه دادن به افراد ویژه و خاص می باشد. قیمت ها بدون احتساب مبلغ جعبه می باشد. مناسب هدیه شخصی ، جهت هدایای تبلیغاتی ، هدایای مناسبتی ، هدایای مدیریتی

  470,557 تومان
 • بشقاب میناکاری 16سانتی
  HM-2001

  بشقاب میناکاری 16 سانت به وزن تقریبی 130 گرم با زیر ساختی از جنس مس و لعاب با کیفیت ، دارای نقوش ختایی ، لانه زنبوری و طرح خانه بندی جزو موارد ارزان قیمت و زیبا در خرید صنایع دستی می باشد، و کوچکترین سایز از بشقاب های میناکاری موجود است که در شرکت هفت گردون تولید می گردد. قیمت ها بدون احتساب مبلغ جعبه می باشد. مناسب خرید هدیه شخصی ، خرید هدیه سازمانی ،...

  212,175 تومان
  2 نقد(ها)
 • بشقاب میناکاری 25 سانتی صنایع دستی طرح ختایی
  HM-2003

  محصول فوق نمونه ای از یک بشقاب میناکاری 25 سانتی می باشد.که در مجموعه تعاونی هفت گردون خیال عرضه می گردد.طرح و نقش سنتی بسیار ظریف و چشم نواز این بشقاب صنایع دستی را تبدیل به محصولی زیبا و پر طرفدار کرده است.همچنین این بشقاب با وزن تقریبی 290 گرم به صورت تک و هم با بسته بندی و جعبه مناسب قابل ارائه می باشد. قیمت ها بدون احتساب مبلغ جعبه می باشد. مناسب...

  289,501 تومان
 • بشقاب میناکاری 30 سانتی صنایع دستی طرح ختایی
  HM-2004

  محصول فوق نمونه ای از یک بشقاب میناکاری 30 سانتی از جنس بدنه مس مرغوب آراسته به نقوش سنتی ، اسلیمی و ختایی می باشد.وزن تقریبی این بشقاب میناکاری 400 گرم می باشد.همچنین کاربرد این بشقاب هم تزیینی و هم به عنوان شیرینی خوری ، میوه خوری یا گز خوری می باشد. قیمت ها بدون احتساب مبلغ جعبه می باشد. مناسب خرید هدیه شخصی ، خرید هدیه سازمانی ، هدایای مدیریتی ،هدیه...

  341,366 تومان
 • بشقاب میناکاری 35 سانتی صنایع دستی طرح ختایی
  HM-2005

  تصویر مقابل نمونه ای از بشقاب میناکاری 35 سانتی به وزن تقریبی 470 گرم می باشد.این محصول صنایع دستی که در شرکت هفت گردون عرضه می شود ، آراسته به نقش لوزی و طرح های اسلیمی و سنتی می باشد که هم کاربردی و هم تزیینی می باشد و انتخاب مناسبی برای ارائه هدیه تبلیغاتی متفاوت و هدیه شخصی نفیس می باشد. قیمت ها بدون احتساب مبلغ جعبه می باشد. مناسب خرید هدیه شخصی ،...

  436,609 تومان
  1 نقد(ها)
 • گلدان میناکاری بولونی 30 سانتی
  HM-3007

  تصویر فوق نمونه ای از گلدان میناکاری بلونی یا خمره ای با ارتفاع 30 سانت و وزن تقریبی 800 گرم می باشد که به دلیل ظرافت در طراحی و رنگ بندی زیبای آن به محصول میناکاری نفیس بدل گردیده است. این  گلدان میناکاری از جمله پرفروش ترین محصولات صنایع دستی می باشد. قیمت ها بدون احتساب مبلغ جعبه می باشد. مناسب خرید هدیه شخصی ، خرید هدیه سازمانی ، هدایای مناسبتی، هدیه...

  947,611 تومان
  2 نقد(ها)
 • گلدان میناکاری 35 سانتی ختایی
  HM-3005

  گلدان میناکاری 35 سانت جزو جذاب ترین و بزرگترین محصولات میناکاری در حوزه صنایع دستی محسوب می شود.این گلدان که نمونه ای از آن را در تصویر مشاهده می کنید ، با نقش خانه بندی و طرح لوزی پرگاری با وزن تقریبی 630 گرم جزو هدایای متفاوت در حوزه صنایع دستی محسوب می شود. با توجه به تنوع نقاشی استادان میناکار ممکن است در هنگام سفارش طرحی که در تصویر می بینید موجود...

  1,116,550 تومان
  1 نقد(ها)
 • گلدان گوی دار میناکاری
  Available
  گلدان گوی دار میناکاری
  HM-3203

  گلدان گوی دار میناکاری زیبا و خاص صنایع دستی هفت گردون محصولی زیبا و شکیل می باشد. قیمت ها بدون احتساب مبلغ جعبه می باشد. مناسب هدایای تبلیغاتی ، هدایای مدیریتی ، هدایای مناسبتی ، هدیه شخصی به افراد خاص و ویژه

  946,640 تومان
  2 نقد(ها)
 • گلدان میناکاری 16 سانتی
  HM-9001

  محصولی که در تصویر ملاحظه می کنید یک گلدان میناکاری (صنایع دستی) به ارتفاع 16 سانتی و به وزن تقریبی 150 گرم می باشد که با نقوش مارپیچی سنتی نقاشی و تزیین گردیده است.این گلدان مینا از جنس مس و لعاب خورده می باشد و در شرکت تعاونی هفت گردون تولید گردیده است. با توجه به تنوع نقاشی استادان میناکار ممکن است در هنگام سفارش طرحی که در تصویر می بینید موجود نبوده و...

  233,864 تومان
 • گلدان میناکاری 40 سانتی
  HM-9006

  محصولی که در تصویر ملاحظه می کنید یک گلدان میناکاری (صنایع دستی) به ارتفاع 40 سانت و به وزن تقریبی 950 گرم می باشد که با نقوش مارپیچی سنتی نقاشی و تزیین گردیده است.این گلدان مینا از جنس مس و لعاب خورده می باشد و در شرکت تعاونی هفت گردون تولید گردیده است. با توجه به تنوع نقاشی استادان میناکار ممکن است در هنگام سفارش طرحی که در تصویر می بینید موجود نبوده و...

  936,399 تومان
  1 نقد(ها)
 • گلدان شلغمی کراواتی پرداز میناکاری
  Available
  گلدان میناکاری طرح پرداز شلغمی
  HM-1101

  گلدان میناکاری طرح پرداز شلغمی گلدانی زیبا و خاص از محصولات صنایع دستی هفت گردون می باشد که جلوه و شکوه بی نظیری دارد. قیمت ها بدون احتساب مبلغ جعبه می باشد. مناسب برای هدایای تبلیغاتی ، هدایای مناسبتی ، هدایای مدیریتی

  767,602 تومان
  2 نقد(ها)
 • گلدان صنایع دستی میناکاری 16سانتی ختایی
  HM-3001

  محصولی که در تصویر ملاحظه می کنید یک گلدان میناکاری (صنایع دستی) به ارتفاع 16 سانت و به وزن تقریبی 150 گرم می باشد که با نقوش مارپیچی سنتی نقاشی و تزیین گردیده است.این گلدان مینا از جنس مس و لعاب خورده می باشد و در شرکت تعاونی هفت گردون تولید گردیده است. با توجه به تنوع نقاشی استادان میناکار ممکن است در هنگام سفارش طرحی که در تصویر می بینید موجود نبوده و...

  215,004 تومان
  1 نقد(ها)
 • گلدان صنایع دستی میناکاری 20 سانتی ختایی
  HM-3002

  گلدان میناکاری 20 سانتیمتری خانه بندي با نقش مارپيچ و طرح سنتی ختایی و اسلیمی جنس بدنه مسي به وزن تقريبي 250 گرم و ضخامت تقريبي 1.5 میلیمتر مي باشد . اين گلدان  میناکاری توليد شده در شركت تعاوني هفت گردون است و شايان ذكر است كه اين گلدان میناکاری در پروسه توليد سه بار لعاب خورده که باعث مرغوبیت گلدان ميناكاري است.اين گلدان مينا داراي جنبه كاربردي و هم...

  293,273 تومان
 • گلدان شلغمی کراواتی پرداز میناکاری بزرگ
  Available
  گلدان میناکاری خمره ای بزرگ
  HM-1102

  گلدان میناکاری خمره ای (شلغمی ) به ارتفاع 35 سانتی و با وزن تقریبی 850 گرم جزو نفیس ترین محصولات میناکاری صنایع دستی می باشد که از جنس زیر ساخت مس مرغوب و نقاشی به نقوش ختایی اسلیمی می باشد. قیمت ها بدون احتساب مبلغ جعبه می باشد. مناسب خرید هدیه شخصی ، خرید هدیه سازمانی ، هدایای مناسبتی، هدیه خاص ، هدیه متفاوت

  1,019,458 تومان
  1 نقد(ها)
 • بولونی پرداز برجسته
  Available
  گلدان میناکاری طرح پرداز
  HM-3201

  گلدان میناکاری طرح پرداز از سری محصولات خاص صنایع دستی هفت گردون شاخه میناکاری می باشد که طراحی و رنگ آمیزی ظریفی دارد و زیبایی خاصی به میز پذیرایی شما می دهد. قیمت ها بدون احتساب مبلغ جعبه می باشد. مناسب برای هدایای تبلیغاتی ، هدایایی مدیریتی ، هدایای مناسبتی و یا هدیه شخصی

  726,243 تومان
  2 نقد(ها)
 • گلدان میناکاری 25 سانتی طرح سنتی ختایی
  HM-3003

  تصویر بالا از یک گلدان میناکاری 25 سانتی به وزن تقریبی 410 گرم که با نقوش سنتی اسلیمی تزیین و نقاشی شده است. این محصول صنایع دستی از جنس مس مرغوب بوده و بین 2 الی 3 مرتبه لعاب کاری گردیده است. با توجه به تنوع نقاشی استادان میناکار ممکن است در هنگام سفارش طرحی که در تصویر می بینید موجود نبوده و طرح های دیگر با نقوش دیگر جایگزین شود که نوع طرح به صورت...

  483,759 تومان
 • گلدان میناکاری 30 سانتی طرح مارپیچ ختایی
  HM-3004

  این گلدان میناکاری با ارتفاع 30 سانت و ضخامت و وزن تقریبی 600 گرم نقاشی شده به نقوش زیبای پارسی از جمله نقش ختایی-اسلیمی از نوع خانه بندی می باشد.جالب است بدانید این محصول صنایع دستی همچون سایر محصولات میناکاری شرکت تعاونی بازرگانی هفت گردون سه بار لعاب خورده که همین امر باعث مرغوبیت هر چه بیش تر این گلدان شده است. با توجه به تنوع نقاشی استادان میناکار...

  644,069 تومان
 • گلدان صنایع دستی میناکاری 40 سانتی ختایی
  HM-3006

  گلدان میناکاری 40 سانتی به وزن تقریبی 690 گرم  یکی از بزرگترین و جذاب ترین محصولات صنایع دستی و هنر میناکاری می باشد.نقش نگار زیبا و ظریف روی بدنه این محصول ، همچنین لعاب بکایری چند باره و پرداخت نهایی با کیفیت آن باعث شده در زمره انتخاب های اول در زمینه خربد صنایع دستی نفیس و خاص قرار بگیرد با توجه به تنوع نقاشی استادان میناکار ممکن است در هنگام سفارش...

  810,037 تومان
 • گلدان میناکاری شلغمی 16 سانتی طرح سنتی
  HM-4001

  گلدان خمره ای یا گلدان میناکاری 16 سانت شلغمی از انواع زیبای محصولات میناکاری تولید شده در شرکت هفت گردون می باشد که به وزن تقریبی 220 گرم و ضخامت 1.5 از جنس مس با طرح های زیبای سنتی ، ختایی و اسلیمی نقاشی شده و هنر و ظرافت و زیبایی را در صنایع دستی نشان می دهد. قیمت ها بدون احتساب مبلغ جعبه می باشد. مناسب خرید هدیه شخصی ، خرید هدیه سازمانی ، هدایای...

  262,154 تومان
  1 نقد(ها)
 • تنگ گوی دار میناکاری
  Available
  تنگ میناکاری
  HM-7001

  تنگ میناکاری زیبا و خاص از سری محصولات منحصر به فرد صنایع دستی هفت گردون شاخه میناکاری می باشد که جلوه خاص و بی نظیری دارد. قیمت ها بدون احتساب مبلغ جعبه می باشد. مناسب هدایای تبلیغاتی ، هدایای مدیریتی ، هدیه شخصی به افراد خاص

  825,276 تومان
  1 نقد(ها)
 • قندان میناکاری
  Available
  قندان میناکاری
  HM-6001

  قندان میناکاری زیبا و خاص با طراحی بی نظیر از سری محصولات صنایع دستی هفت گردون شاخه میناکاری می باشد که با ظرافت خاصی که در طراحی دارد جلوه منحصر به فرد و ویژه ای به سینی پذیرایی شما می بخشد. قیمت ها بدون احتساب مبلغ جعبه می باشد. مناسب خرید هدیه شخصی ، خرید هدیه سازمانی ، هدایای مدیریتی ،هدیه خاص ، هدیه متفاوت

  1,091,306 تومان